צוות המכירות שלנו

צוות המכירות של אוראנטק גטאור זמין ועומד לרשותכם.
אתם מוזמנים לפנות למנהל המכירות בהתאם לאיזורכם, על מנת לשפר את המענה ולקבל את הטיפול הטוב ביותר.

מנהלי מכירות

אורן עינב

אורן עינב

סמנכ"ל מכירות פרוייקטים מוסדיים \ ציבוריים

אורן שלנו שירת כקצין בצנחנים בוגר תואר ראשון בכלכלה. עובד משנת 2004. ועוד משהו, אורן חובב ריצות למרחקים ארוכים.

טלפון: 050-2044889 דוא"ל: Oren@orantechg.com

רון פרוינד

רון פרוינד

מנהל מכירות איזור צפון

רון שלנו עובד בקבוצה משנת 2002. ועוד משהו, רון אוהד את מכבי חיפה ואף שיחק בקבוצה בצעירותו.

טלפון: 050-5734466 דוא"ל: Ron@orantechg.com

קובי אמויאל

קובי אמויאל

מנהל מכירות איזור חיפה והעמקים

טלפון: 052-2258494 דוא"ל: kobi@orantechg.com

ברק מורן

ברק מורן

מנהל מכירות איזור השרון וגוש דן

טלפון: 052-4595220 דוא"ל: barak@orantechg.com

נתנאל בן-צבי

נתנאל בן-צבי

מנהל מכירות איזור ירושלים והשפלה

טלפון: 052-5190827 דוא"ל: netanel@orantechg.com

דרור דהרי

דרור דהרי

מנהל מכירות איזור דרום

דרור שלנו הוא הנדסאי תעשייה וניהול. עובד משנת 2007. ועוד משהו, דרור אוהב לשחק כדורסל.

טלפון: 050-5650033 דוא"ל: Dror@orantechg.com

אן עינב

אן עינב

מנהלת מכירות וייעוץ טכני

אן שלנו השתתפה כחברה בוועדות תקינה של מכון התקנים הישראלי. עובדת באוראנטק משנת 2004. ועוד משהו, אן היא שחקנית כדורשת בליגת "מאמא-נט" .

טלפון: 050-2001202 דוא"ל: Ann@Orantechg.com

חטיבת הדקורציה- אמבטיקו

אור אורבך

אור אורבך

מנהלת מכירות חטיבת הדקורציה

אור שלנו עובדת בקבוצה משנת 2015, שירתה כמפקדת טירונים, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק. ועוד משהו, אור אוהבת לנפוש וליהנות מהחיים.

טלפון: 054-3030704 דוא"ל: Or@orantechg.com

צוות המטה

רוית סבג

רוית סבג

מנהלת מערך המכירות

רוית שלנו עובדת בקבוצה משנת 2000. ועוד משהו, רוית היא בשלנית מצטיינת.

טלפון: 050-5725925 דוא"ל: Ravit@orantechg.com

גל אברון

גל אברון

מנהלת תפעול

גל שלנו קצינת חי"ר ,שירתה כמפקדת מחלקה בקורס קצינות, בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול. ועוד משהו, גל אוהבת לטייל בטבע.

טלפון: 054-4348090 דוא"ל: Gal@orantechg.com

מינה בש

מינה בש

מנהלת ייבוא ורכש

טלפון: 04-6230000 דוא"ל: mina@orantechg.com

אלונה גולדמן

אלונה גולדמן

הזמנות ושירות לקוחות

טלפון: 04-6230000 דוא"ל: Info1@Orantechg.com