צוות המכירות שלנו

צוות המכירות של אוראנטק גטאור זמין ועומד לרשותכם.
אתם מוזמנים לפנות למנהל המכירות בהתאם לאיזורכם, על מנת לשפר את המענה ולקבל את הטיפול הטוב ביותר.

מנהלי מכירות

אורן עינב

אורן עינב

סמנכ"ל מכירות פרוייקטים מוסדיים \ ציבוריים

שירת כקצין בצנחנים בוגר תואר ראשון בכלכלה. עובד משנת 2004. ועוד משהו, אורן חובב ריצות למרחקים ארוכים

טלפון: 050-2044889 דוא"ל: Oren@orantechg.com

רון פרוינד

רון פרוינד

מנהל מכירות איזור צפון

עובד בקבוצה משנת 2002. ועוד משהו, רון אוהד את מכבי חיפה ואף שיחק בקבוצה בצעירותו

טלפון: 050-5734466 דוא"ל: Ron@orantechg.com

שחר אביב

שחר אביב

מנהל מכירות איזור חיפה והעמקים

בעל ניסיון בעולם הקולינריה, בוגר קורס סייבר והגנה מפריצות באינטרנט.

טלפון: 052-2258494 דוא"ל: Shahara@Orantechg.com

דרור דהרי

דרור דהרי

מנהל מכירות איזור דרום

הנדסאי תעשייה וניהול. עובד משנת 2007. ועוד משהו, דרור אוהב לשחק כדורסל.

טלפון: 050-5650033 דוא"ל: Dror@orantechg.com

אורי מגל

אורי מגל

מנהל מכירות איזור השרון וגוש דן

שירת בסיירת שלדג," נחת" באוראנטק לאחר קריירה בלוס אנג'לס בניהול פרוייקטים בתחום הבניה.

טלפון: 052-4595220 דוא"ל: uri@orantechg.com

אן עינב

אן עינב

מנהלת מכירות וייעוץ טכני

השתתפה כחברה בוועדות תקינה של מכון התקנים הישראלי. עובדת באוראנטק משנת 2004. ועוד משהו, אן היא שחקנית כדורשת בליגת "מאמא-נט"

טלפון: 050-2001202 דוא"ל: Ann@Orantechg.com

חטיבת הדקורציה- אמבטיקו

אור אורבך

אור אורבך

מנהלת מכירות חטיבת הדקורציה

עובדת בקבוצה משנת 2015, שירתה כמפקדת טירונים, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק. ועוד משהו, אור אוהבת לנפוש וליהנות מהחיים

טלפון: 054-3030704 דוא"ל: Or@orantechg.com

צוות המטה

רוית סבג

רוית סבג

מנהלת מערך המכירות

עובדת בקבוצה משנת 2000. ועוד משהו, רוית היא בשלנית מצטיינת

טלפון: 050-5725925 דוא"ל: Ravit@orantechg.com

גל אברון

גל אברון

מנהלת תפעול

קצינת חי"ר ,שירתה כמפקדת מחלקה בקורס קצינות, בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול. ועוד משהו, גל אוהבת לטייל בטבע.

טלפון: 054-4348090 דוא"ל: Gal@orantechg.com

ליזי כהן גבאי

ליזי כהן גבאי

הזמנות ושירות לקוחות

טלפון: 04-6230000 דוא"ל: Info1@Orantechg.com

שירן מעודה

שירן מעודה

הזמנות ושירות לקוחות

טלפון: 04-6230000 דוא"ל: Info@Orantechg.com